چطوری در HC Domination Mw3 خوب بازی کنم ؟

چطوری در HC Domination Mw3 خوب بازی کنم

این مطلب آموزشی است و به کلن ها کمک میکند در مسابقات mw3 که مود domination دارد، بتوانند عملکرد مناسبی داشته باشند و مغلوب حریف نشوند.

تاکتیک تیمی:

از نظر من ۳ نفر باید یک squad بشن و سبک rush به سمت موقعیت های بعدی مثل B و C حرکت کنند.

دو نفر باقی مانده باید به عنوان squad دفاع ، آخرین موقعیت مهم گرفته شده را دفاع کنند.

منظور از آخرین موقعیت مهم گرفته شده، موقعیتی هست که اگر از دست برود ممکن است تیم شما عقب بیافتد.در نتیجه برای دفاع بین انتخاب بد و بدتر، انتخاب بدتر مناسب است.

چه تجهیزاتی پیشنهاد میشه؟

Smoke: برای یورش بردن به اهداف مورد نیاز است.البته پیشنهاد نمیکنم بیش از یک نفر smoke بردارد چون تیم دشمن روی موقعیت semtex و frag و flash میندازند و جا برای thropy بگذارید.

Thropy System: وقتی یک هدف میگیرید و این هدف در معرض دسترس سریع تیم مقابل هست، حداقل یک thropy باید روی موقعیت قرار گیرد ولی بیشتر دو نفر thropy نیاز نیست.

C4: وقتی یک موقعیت جدید را از تیم دشمن گرفتید و نمیتوانید از آن دفاع کنید و بروید،یک c4 در مکانی نزدیک موقعیت بندازید.جایی که به راحتی دیده نشود.زمانی که اخطار پس گرفتن داده شد،منفجر کردن آن میتواند مدتی کار تیم دشمن را عقب بندازد.

Tactical Insertion: بدون این ، شما قطعا باختید.سه نفر از اعضای تیم حداقل باید این را داشته باشند.آن را پشت موقعیت که تیم شما respawn میشود،بکارید.

Semtex: یک کومبو مناسب با تکتیکال اینسرشن هست.respawn بشوید،تکتیکال را بکارید و سمتکس را پرتاب کنید…

Portable Radar(غیر ضروری): زمانی که تک نفره میخواهید یک موقعیت را دفاع کنید ، پیشنهاد میشود.هرچند در HC ،شما نقشه ندارید.ولی همان صدای اخطار ، میتواند شما را از نزدیک شدن دشمن آگاه سازد.همچنین همین صدای اخطار ممکن است شما را گیج کند.

چه Perk هایی پیشنهاد میشه?

Extreme Condition Pro: که به شما کمک میکند سریع به موقعیت ها برسید.استفاده از Sleight of hand کاملا اشتباه است زیرا شما دیر به موقعیت ها میرسید.

Recon Pro : که با پرتاب flash یا semtex ، موقعیت دقیق دشمن برای چندین ثانیه روی نقشه مشخص میشود.در هاردکور شما باید Escape بزنید و اگر شما نتوانستید،یار شما که کشته شده میتواند گزارش دهد.

Quick Draw: در domination ، هدف بقا نیست.هدف گرفتن موقعیت ها و کار تیمی هست و زنده ماندن و kd ratio هیچ اهمیتی ندارد.در نتیجه Blast Shield و Hardline و Overkill پیشنهاد نمیشود.در هاردکورد Blast shield خیلی به کمک شما نخواهد آمد.ولی تاثیر نسبتا خوبی شاید در بعضی مواقع داشته باشد.

بحث Assassin در domination: من خیلی پیشنهاد نمیکنم غیر از اینکه تشخیص دهید تیم مقابل همه از marksman به فرض استفاده کردند.تغییر سریع کلاس شما میتواند کاملا تاکتیک آنها را شکست دهد.

Stalker: برای گرفتن اسلحه های Assault ، این پرک پیشنهاد میشود.

Steady Aim: یکی از پر کاربرد ترین پرک ها در Domination هست.زیرا اکثرا Smg استفاده میشود تا زودتر به موقعیت برسند.و همچنین hip fire شما مستقیم تر به هدف میخورد.

Marksman: بعضی از نقشه ها موقعیت در مکانی واقع شده است که شما در تپه یا ساختمان بالاتر هستید و یک field of view مناسبی از محیط دارید.این پرک به شما کمک میکند که رسیدن نیروی های دشمن از نقاط دورتر را راحت تشخیص دهد و شلیک کنید.

خوب چه اسلحه هایی(Primary) برامون اوردی؟

Upm45 + Kick + Extended mag: اگر با این اسلحه متخصص بشید، کار تمومه،بالاترین Damage را در SMG داره.، ولی تسلط میخواد.چون recoil نسبتا بدی داره.در واقع اگر روی مدش باشی ، واقعا خوب میشه زد.

Mp7 + Range + Extended mag: با این recoil پایین و این rate of fire بالا و خشاب زیاد و افزایش range ، میتونید تبدیل به Rembo شوید.و این دستاورد هاردکور غیر استاندارد ایران است.نه مشکل بازی!!!

P90 + rapid fire + extended mag: در واقع با ترکیب steady aim ، شما فقط به اصطلاح ول بدید، کلا همه میافتن.این اسلحه اصلا برای نقشه هایی که فواصل دور است مناسب نیست چون برای ADS ایجاد نشده.

pp90m1: شما میتونید همین ترکیب p90 را برای آب پاش استفاده کنید. 😀

Pm-9 + extended mag + kick: کلا rapid fire خالص هست خودش و اگر بزارید ، فقط خشابتون زود تموم میشه.با ترکیب steady aim عالیه.

ACR + Impact + extended mag: دیگر Rembo هاردکور غیر استاندارد ایران، قهرمان acr هست.البته این ترکیب با marksman مناسب است و اگر Stalker استفاده کنید ، reddot پیشنهاد میشود.

Ak47 + Reddot + Impact: عالی ، فقط مشکلی که دارد این است که خشاب شما زود تمام میشود.

Scarl + Impact + Extended mag: خوبه ، ولی damage زیادی نداره.ولی با stalker و steady aim راضی کنندس.

در مورد Snip : اکثرا به کار نمیاد غیز ار نقشه هایی مثل resistance برا دفاع از موقعیت B .البته یک mk14 میتونه این کارا راحت انجام بده.

اسلحه های Secondary چی ببندم ؟

قهرمان MP9 هاردکور: کلا با هر نوع اتچمنتی ، جواب میده.

FMG9 + extended mag: که به همراه steady aim ، واقعا عالیه.البته برای نقشه های کوچیک.

در چه نقشه هایی Domination خوب جواب میده؟

این بسته به تاکتیک شما داره.باید تست کرد.نمیشه با دلایل علمی گفت چون در هر نقشه متغیرهای زیادی وجود داره و فقط با تمرین و تاکتیک های آزمایشی میتونید به بهترین نتیجه ممکن برسید.

 

آنالیز از سایت : http://symthic.com/

دیدگاهتان را بنویسید