ضربان قلب پلاس مستر به حالت طبیعی بازگشت!

اینترانت پلاس مستر

حمایتی که بعضی از staff و بازیکنان با معرفت و وفادار پلاس مستر انجام دادند، نشان داد که این پروژه، باعث شادی و نشاط تعدادی از بازیکنان ایرانی شده است به طوری که بعضی از این عزیزان، با تمام نداشته های خود، حاضر به حمایت در حد توان خود شدند که من زبان تشکر از آنها را ندارم.

سوالات مهمی که باید در مورد مسائل مالی پلاس مستر پرسیده شود…

۱-آیا همیشه باید شاهد چنین وقایعی باشیم؟ در طی این سه سال چرا برنامه ای تعیین نشده است؟

به این دلیل که این سیستم اصلا به هدف کسب درآمد ایجاد نشده بود و بیشتر هدف ایجاد یک محیطی تفریحی برای بازیکنان علاقه مند این بازی ها بود.

مثل alteriw.net ، teknogods ، repz ، iw4play ، fourdeltaone ، redacted ، fivem و … که هر کدام مدتی بر سر کار آمدند ولی بعد از چند ماه یا سال، به دلایل مختلف از بین رفتند یا کار خود را به گروه دیگر واگذار کردند.

اما حالا این نیاز مالی احساس شده و از طرفی دیگر حامی مالی زیادی برای پروژه کنونی وجود ندارد.

۲-پروژه کنونی ؟ مگر چه تفاوتی میتوان ایجاد کرد که اسپانسر و حامی، علاقه مند به حمایت شود ؟

اینترانت، اینترانت و اینترانت!!!

زیرا اینترانت تنها راه حفاظتی نسبتا مطمئن در مقابل حملات مختلف به گیم سرور ها هست. و mw3 و mw2 و … بر پایه گیم سرور ها هست و اگر گیم سروری نباشد، دیگر بازی در جریان نخواهد بود.

اینترانت پلاس مستر

 

اینترانت پلاس مستر باید پیاده سازی شود تا پروژه دائمی شود!

هرچند که خیلی از بازیکنان ضرورتی برای مسابقات نمیشناسند ولی برای پیشرفت پلاس مستر و دیگر بازی ها، قطعا پروژه مثلث mw3 باید بصورت کامل پیاده شود و آن نیازمند اینترانت است.

زیرا بدون رقابت، انگیزه ها بعد از چند ماه کاهش پیدا میکند.باید تمامی تلاش خود را برای راه اندازی اینترانت پلاس مستر انجام دهیم.

۳-حالا برنامه نیمه دوم سال ۹۵ پلاس مستر چیست؟ همان روال قدیمی ؟

خیر، تمامی تلاش حامیان مالی و تیم توسعه این است که قبل از پایان فصل پاییز و تقریبا، قبل شروع سال ۲۰۱۷ میلادی، قطعا بستر پلاس مستر بصورت ۱۰۰ % روی سرورهای اینترانت اسپانسر منتقل شود.

اگر این مهم انجام نشود، ممکن است قلب پلاس مستر برای همیشه از کار بیافتد.

پروژه پلاس اوپس ۲ و مدرن وارفار ۳ پلاس مستر، برای اکثر بازیکنان ایرانی جذاب بوده و هست.

این مساله ای هست که فروشندگان سرور و استارتاپ های موفق گیمینگ ایران متوجه آن هستند.

۴-بحث حل مشکلات چطور، مثل پیاده سازی نسخه ۱٫۹ استیم در mw3 و سیستم بن plusops 2 و پیاده سازی پروژه black ops ۱ و coop mw3 و  call of duty ghost?

تمامی این پروژه ها در استراتژی ما از قبل تعیین شده است.

اما برنامه نویس نیازمند وقت آزاد و تمرکز فکر هست تا بتواند در زمان مناسب، این پروژه ها را بصورت تست شده تحویل دهد.

من اطمینان دارم که حمایت مالی همه خانواده پلاس مستر از برنامه نویس، به توسعه این پروژه ها سرعت میبخشد.

در آخر من باید تشکر کنم از افرادی که حامی مالی پلاس مستر بودند و هستند و ذکر نام این عزیزان، تنها تقدیری هست که میتوانیم از این دوستان داشته باشیم.

حامیان مالی پلاس مستر

در آخر باعث خوشحالی ما هست که در مورد این رویداد ها و مطالب و بحث اینترانت پلاس مستر، نظر خود را بدهید تا بتوانیم در بهبود پروژه از آن استفاده کنیم.

2 دیدگاه برای “ضربان قلب پلاس مستر به حالت طبیعی بازگشت!”

  1. سلام . خسته نباشید . آقایون لطفا یه فکری به حال mw2 بکنید واقعا دیگه خسته شدیم . دقیقا وقت آپدیت بعدی کی هست ؟ اگه میشه لطفا سریع جواب بدید . پلاس مستر داره پلیر هاش رو از دست میده .

دیدگاهتان را بنویسید